Zrealizowane szkolenia

Szkolenia

Warszawa
7 grudnia 2018
490 ZŁ

Coraz częściej zwraca się uwagę na konieczność tworzenia kompleksowych, profesjonalnie zarządzanych projektów sponsoringowych, które pozwolą budować zarówno siłę sportu, jak i siłę wspierającej marki. Dobra współpraca na linii sponsor – sponsorowany to gwarancja sukcesu obu podmiotów. Jeżeli jedna ze stron nie będzie potrafiła wykorzystać potencjału współpracy może okazać się, że projekt będzie dla obu stron nietrafiony, dlatego warto poznać dobre praktyki w zarządzaniu projektami sponsoringowymi , tak aby był on realizowany w profesjonalny sposób. Podczas szkolenia przybliżymy uczestnikom proces tworzenia profesjonalnych projektów sponsoringowych w oparciu o nowe trendy światowe. Pokażemy również dobre i złe praktyki realizacji projektów sponsoringowych. Zapraszamy do udziału!

Poznań
27 listopada 2018
490 ZŁ

Sport w miastach i regionach coraz częściej odgrywa kluczową rolę w budowaniu strategii miasta. Zarządzenie sportem na poziomie miasta i regionu wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, bez których długofalowe sukcesy sportowe i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców jest niemożliwe. Coraz częściej miasta i regiony wykorzystują sport jako główny element swoje promocji w oparciu o współprace z lokalnymi klubami, stowarzyszeniami czy wydarzeniami sportowymi. Uczestnicy szkolenia poznają praktyczne elementy wykorzystywania sportu w budowaniu marki regionu, a także elementy potrzebne do stworzenia dobre strategii. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
31 października 2018
350 ZŁ

Na przestrzeni ostatnich kilku lat widać rozwój marketingu w działaniach organizacji sportowych. Nowoczesne podejście do tematu, chęć rozwoju oraz dążenie do nowych światowych standardów sprawiły, że coraz więcej organizacji sportowych stara rozwijać się w tym kierunku. Uczestnicy szkolenia oprócz dużej dawki merytorycznej wiedzy poznają również praktyczne narzędzia wykorzystywane w marketingu sportowym. Podczas szkolenia omawiane będą również dobre i złe przykłady wykorzystywania marketingu w organizacjach sportowych. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
27 września 2018
350 ZŁ

Szkolenie

Poznań
7 czerwca 2018
350 ZŁ

-

Warszawa
17 maja 2018
350 ZŁ

-

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: l.banaszak@sportwin.pl

Polityka cookies