Terminy szkoleń

Szkolenia

Online
4 czerwca 2020
89 - 249 zł

Proces sprzedaży i pozyskiwania sponsorów to trudny obszar w wielu organizacjach sportowych czy wśród organizatorów eventów. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób dotrzeć do decyzyjnych osób w firmach oraz jak przeprowadzić proces sprzedaży aby zakończył się sukcesem – nowym sponsorem! Zaprezentowane zostaną również sprawdzone metody, które podniosą skuteczność Państwa sprzedaży sponsoringu! Zapraszamy na nasze szkolenie online już 4 czerwca!

Online
30 czerwca 2020
89 - 249 zł

Marketing sportowy to obszar, który jest w kręgu zainteresowania coraz większej liczby osób. Rynek sportu w Polsce jest zróżnicowany i bardzo obszerny, dlatego aby w pełni wykorzystać jego potencjał oraz możliwości jakie daje, warto poznać jego wszystkie elementy. Podczas pierwszego szkolenia w tej tematyce uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wykreować produkt sportowy oraz co wpływa na konsumentów sportowych. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 30 czerwca!

Online
2 lipca 2020
89 - 249 zł

W sporcie tak jak w biznesie potrzebne są odpowiednie osoby, które będą wpływać na rozwój organizacji czy projektu! Kolejny poziom naszego szkolenia skierowany jest dla osób, które na co dzień odpowiadają za marketingu, zarządzania czy promocji w swoich firmach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi o tym jakie są najnowsze trendy w Pr i marketingu sportowym, narzędzia jakie daje digital marketing oraz proces zarządzania strategicznego w sporcie. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 2 Lipca!

Online
28 lipca 2020
89 - 249 zł

Tak jak w biznesie, również w sporcie niezbędna jest strategia rozwoju, czyli filozofia i wizja, które mają swoje odzwierciedlenie w każdym obszarze działalności organizacji. Opracowanie strategii i jej skuteczne wdrożenie to klucz do sukcesu organizacji w każdej dyscyplinie. Podczas szkolenia omówione zostaną elementy profesjonalnej strategii rozwoju, oczekiwań konsumentów względem strategii. Analizie zostaną również poddane kwestie sponsoringowe i ich wpływ na strategię rozwoju. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 27 Lipca!

Online
30 lipca 2020
89 - 249 zł

Sport w miastach i regionach coraz częściej odgrywa ważną rolę. Zarządzenie sportem na poziomie miasta i regionu wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, bez których długofalowe sukcesy sportowe i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców jest niemożliwe. Aby rozwój sportu w mieści i regionie był efektywny i zrównoważony niezbędna jest odpowiednia strategia, która będzie dokumentem ułatwiającym codzienną pracę ale również odpowiedzią dla mieszkańców, w którym kierunku ich miasto czy regionie będzie się rozwijać. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 30 Lipca!

Warszawa
17 września 2020 - 18 września 2020
150 - 590 zł

Już po raz 18 mamy zaszczyt zaprosić do udziału w najważniejszym wydarzeniu dla Polskiego sportu i biznesu!

Warszawa
29 października 2020
250 - 350 zł

Ukończone studia, posiadanie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, a także kilka certyfikatów trenerskich to bardzo dobra baza ale nie wystarczająca do zbudowania silnej własnej marki. Kluczowym czynnikiem wpływającym nie tylko na Twoją rozpoznawalność, ale przede wszystkim na fakt, czy potencjalni podopieczni w ogóle Ci zaufają, jest Twoja marka osobista. Co należy zrobić, aby stworzyć wizerunek godny zaufania, a przede wszystkim taki, który sprawi, że ludzie będą chcieli korzystać właśnie z Twoich usług? Na to i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz na naszym szkoleniu. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
26 listopada 2020
450 - 590 zł

W większości polskich miast możemy spotkać się z obiektami sportowymi, takimi jak hale, stadiony czy baseny. W zależności od specyfiki danej infrastruktury każda ma swój indywidualny charakter, dlatego istnieją różne modele zarządzania. Obok zarządzania samą nieruchomością równie istotne jest dbanie o kwestie biznesowe poprzez komercjalizację. Podczas szkolenia szczegółowo omówimy, m.in. konkretne przykłady efektywnych modeli zarządzania obiektami, czy to w jaki sposób pozyskiwać wydarzenia nie tylko sportowe, ale też rozrywkowe. Zapraszamy uczestników do udziału w szkoleniu

Poznań
15 grudnia 2020
450 - 590 zł

Dotacje to ważny element w funkcjonawaniu wielu organizacji sportowych. Gdzie i jak można starać sie o dofinansowanie, dotację? Jak przygotować odpowiedni wniosek, który zostanie pozytywnie rozpatrzony oraz będzie zawierał wszystkie wymagane dokumenty? Na to i wiele inny pytań odpowiemy podczas szkolenia SPORTBIZ Academy Zapraszamy uczestników do udziału w szkoleniu

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: l.banaszak@sportwin.pl

Polityka cookies